Páteční sumář – kde, kdy, jak a proč

Téměř dvoutýdenní pauza díky reprezentační přestávce už je pro nás dlouhá, takže přinášíme alespoň sumář z tohoto týdne.

Přípravný zápas s Loko Vltavín

Ve středu Sparta nastoupila k přípravnému zápasu s Loko Vltavínem a prohrála 1:3. Zde je potřeba si nalít čistého vína a připomenout si soupisku, se kterou Sparta na soupeře vyrukovala. Soubor hráčů, kteří spolu prakticky nikdy nehráli a byli na tento týden stažení z hostování, případně „povýšení“ z juniorky na Vltavín prostě neměl. Vltavín sice momentálně hraje „jen“ ČFL, ale tým je pohromadě, zatímco za Spartu nastoupilo jen pár hráčů ze širšího kádru. Jmenovitě Vácha (zatím po pár minutách ve Fortuna lize), Vatajelu (dva zápasy díky zranění Costy), Štetina (žádný zápas letos), Vukadinovič (jen pár minut). Také pro Mebrahta to byl vlastně první zápas za Spartu a hned branka! Byla to ideální možnost vyzkoušet hráče, některé z nich vidět po delší době z hostování. Výsledek zkrátka nemohl dopadnout jinak, ale o ten zde nešlo.

Čtvrteční zápas naší reprezentace přejdeme, neb už k němu bylo popsáno dostatek stránek. Zastavíme se tak u dnešních novinek.

Fortuna liga

Především důležitá zpráva pro fanoušky je čas výkopu utkání v Plzni. Ten je stanoven na 28. září (pátek) v 19 hodin ve Štruncových Sadech. Jen pro pořádek, další domácí utkání po výjezdu do Ostravy Sparta sehraje 22.9. proti Liberci (sobota) také od 19h. Všechny tři zápasy bude vysílat O2TV. Pokud ji ještě nemáte, můžete se zúčastnit naší soutěže a vyhrát předplatné na celý rok!

Spekulace

O víkendu končí přestupové období pro naší ligu, takže finišují všemožné spekulace a dohady. Mezi jednu z nich lze označit také vyjednávání s Bony Wilfriedem. Tuto spekulaci přinesla jako první fan stránka Bonyho na facebooku a okamžitě se začala šířit. Zde kvituji rychlou reakci přímo z Letné, která tento dohad okamžitě popřela. Bohužel. Naopak se stále řeší zúžení kádru a velmi blízko dohodě je Mario Holek v Příbrami a spekuluje se i o odchodu Davida Bičíka do Liberce. Obě tyto informace jsou ale čistě spekulativní a Sparta je nepotvrdila.

Co chystáme?

Dále také tento týden ukončil definitivně svoji bohatou kariéru Rio Mavuba a ve čtvrtek jste si mohli přečíst rozhovor s Ondřejem Kasíkem. I nadále rozhovory připravujeme a prozradíme, že příští týden si přečtete velmi emotivní rozhovor s „Kládou“ alias Jiřím Kladrubským. Připravujeme i další zajímavý obsah, takže stay tuned!

 

Autor: Jan Šťastný

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments