Odchody z Letné?

V zimním přestupovém období často někteří hráči odcházejí, pojďme se tedy podívat na možné odchody z Letné.

Prvním, kdo by mohl opustit letenský celek je český hrotový útočník Josef Šural (28 let). Forma si ho už delší dobu nenašla a smlouvu stále nepodepsal. Do této sezóny nastoupil do 14 zápasů a vstřelil pouze 3 góly. Ve většině případu střídal a zapojil se do zápasu v jeho průběhu.

Dalším hráčem na přestupové listině je rumunský hráč Bogdan Vătăjelu (25 let). Levý křídelník či obránce, který zasáhl do devíti zápasů v probíhající sezóně. V obraně vyloženě teče a v útoku zase ztrácí balóny. Už před sezónou o něj projevily zájem kluby z Rumunska a Řecka a je pravděpodobné, že i v zimním přestupovém období na něj nabídky na Letné přistanou.

27 letý srbský hráč, jehož jméno je Vukadin Vukadinović. Nový hráč na přestupové listině, co by měl odejít. Pravý záložník, jenž forma ve Spartě nepotkala. Odehrál pouze 9 utkání a vstřelil jeden gól proti Jablonci (výhra 1:2).

Turecký obránce Semih Kaya (27 let) by mohl v zimě opustit sparťanský kádr. Nejlépe placený hráč ligy (pobírá cirka 4 mil. Kč), sice rozhodně nepatří mezi nejhorší stopery v kádru, ale velkou zátěží pro rozpočet je jeho vysoký plat. Ačkoliv se jedná o velkého sympaťáka, jeho odchod je na spadnutí.

Mihailo Ristić, mladý nadějný záložník, který má ještě co ukázat. Odehrál totiž tuto sezónu jen 2 minuty. Rističovi končí v zimě hostování a ani jedna strana, zdá se, nemá zájem hostování prodloužit. V minulosti reprezentoval Srbskou U21.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments