Letenští jedou na Letnou, do Zlína

Po jasném vítězství s Bolkou tentokrát zavítá družina trenéra Ščasného do Zlína. Ten trénuje také velký sparťan a bývalý vynikající hráč Michal Bílek. 

Netřeba opakovat, že vzhledem k vyrovnanosti ligy je každý zápas velmi důležitý. Vzhledem k dvěma prohrám z posledních třech zápasů ještě o něco víc. Poslední dva zápasy v rámci ligy jsme ve Zlíně jen remizovali, ale tentokrát potřebujeme tři body jako sůl. Zpět už bude kapitán Šural a žádné jiné zranění, nebo vynucená absence není oznámená. V potencionálním karetním trestu je opět Kanga (7 ŽK), ale také Tetteh a Costa (3 ŽK). Vzhledem k tomu, že další utkání je už vyprodané derby, snad nikdo z této trojice neobdrží žlutý kartónek.

V minulém zápase se dobře ukázal Civič a já doufám, že opět nastoupí i on. I když je Uroš obrovský sympaťák, raději bych viděl na střídačce právě jeho než Kayu. Těch branek přes něj, nebo penalt (i těch, které nakonec nebyly) už bylo zkrátka hodně a není to náhoda. Také se mi moc líbilo duo Pulkrab-Tetteh, ale do sestavy se pravděpodobně spíš vrátí Šural.

Zlín zdá se trošku ztrácí za svým velkolepým startem a poslední dvě domácí utkáni dokonce prohrál (Jablonec, Ostrava)

Na co si dát pozor:
  • Na systémově hrající tým, který je schopný potrestat naše chyby
Co hraje v náš prospěch
  • Sebevědomí po posledním dominantním vítězství nad Bolkou
  • Střelecká forma Tetteha
  • Spolupráce Stanciu – Kanga
Kde potřebujeme přidat:

Ačkoliv jsme vstřelili čtyři branky, mohlo jich být daleko víc. Musíme tedy ještě přidat v proměňování šancí, protože Zlín nám tolik možností jako Bolka nedovolí.

Utkání začíná v sobotu v 17 hodin a vysílá ho živě O2TV Sport. Utkání bude pískat Z. Proske

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments