„Povinná výhra“ nad Bolkou

Pondělní dohrávku už máme také za sebou a Sparta si v pohodovém tempu došla pro jasnou výhru nad Bolkou. 

Je až zarážející, co hráči Mladé Boleslavi předvedli včera na Letné, ale tím určitě nechci shodit výkon našeho týmu. Perfektní Kanga se Stanciu ve středu pole jasně ukázali, že vedle sebe můžou hrát a oba excelovat. Podpořeni opět kvalitním výkonem Frýdka byla záloha prakticky bezchybná. Snad jen Vatajelu nesnese tak náročné měřítko a ač byl lepší volbou než Plavšič, také mě vyloženě nezaujal. Mimochodem Srdjan nebyl ani na lavici náhradníků a zraněný není. Tak snad mu tahle přestávka prospěje a vrátí se lepší!

Pulkrab místo Šurala i ve Zlíně?

Zdeněk Ščasný musel řešit absenci kapitána Šurala, kterého výborně zastoupil Pulkrab. Jeho výkon se mi moc líbil. Rval se o každý míč, byl vidět a výrazně pomohl k výslednému skóre. Osobně doufám, že nastoupí i ve Zlíně, ale spíš se vrátí do sestavy Šural. Tetteh odehrál opět výborný zápas a už má na svém kontě stejný počet branek jako Krmenčík. Jestli takhle bude pokračovat, nevím jak dlouho ho udržíme. Výborný transfer!

Nová obrana

Obranná čtveřice doznala také změny, když na levou stranu naskočil Civič. Už po prvních minutách bylo jasné, že to byla dobrá volba. Moc se mi líbil dopředu, kde i nebezpečně vypálil a vzadu nechyboval. Costa se tak přesunul do středu obrany a je až neuvěřitelné, že i ve svém věku je schopný vše uskákat a uběhat. Malý vykřičník visí u výkonu Uroše. Opět tam byl takový zákrok ne zákrok, po kterém se málem pískala desítka. I hlavou skórující Hůlka se prosadil právě přes Uroše. Bráníme sice zónově, takže je složité hledat konkrétního viníka, ale nejblíže Hůlkovi byl právě Uroš, který hlavičkový souboj prohrál.

Vítězství 4:1 se počítá, předvedli jsme výborný výkon. Vypíchl bych především Kangu a Tetteha, oba hráli skvěle. U Kangy škoda 7. žluté karty (!!) a bude si tak muset dát pozor ve Zlíně, jinak by chyběl na derby a v Karviné. V sobotu hrajeme ve Zlíně a potřebujeme tyto body potvrdit.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments