Okamžiky sezony: Nová kampaň i utkání v Německu

Správný čas na zhodnocení. Předčasně ukončená sezona nabídla kromě brzkého konce také několik zajímavých momentů, díky nimž si fanoušci našeho milovaného klubu opět mohli hokej užívat dvojnásob. Pojďme si nyní připomenout ty nejzajímavější okamžiky uplynulé sezony, ve které naši hokejisté skončili po základní části na třetím místě.

Nejzajímavější okamžiky sezony 2019/2020:

Kampaň #Nezastavíš

Vedení sparťanského klubu přišlo s touto novinkou již před startem minulého ročníku a hned zpočátku dle reakcí fanoušků se kampaň dokumentující sílu a tradici osvědčila. Všichni si ji oblíbili. Úvodní proslov kampaně a samotné promo video sparťanští příznivci viděli vždy před každým domácím zápasem svého týmu. Díky tomu vznikla také speciální kolekce oblečení.

Jistota v brance

Jedna z věcí, kterou se Sparta mohla pyšnit. Na své brankoviště se Pražané mohli spolehnout. Matěj Machovský i Jakub Sedláček prožili vcelku vydařenou sezonu, když vychytali svému týmu důležité výhry a dodali svým spoluhráčům klid. Trenéři od začátku ročníku neměli jasno o pozici jedničky, a tak oba gólmani dostávali rovnoměrnou porci minut strávených na ledě.

Zážitek pod širým nebem

Událost celé sezony. 4. ledna 2020 – datum, které si pamatují všichni sparťanští fanoušci. Sparťané v rámci Open Air změřili síly s Litvínovem na fotbalovém stadionu v Drážďanech, kde byl pokořen dosavadní divácký rekord. Navíc se jednalo o první utkání naší nejvyšší soutěže nikoli na tuzemských kolbištích, nýbrž za hranicemi. Sparťané vypravili na toto mimořádné utkání speciální vlak se svými fanoušky, který je dopravil až přímo na nádraží do Německa.

Sparta vzdává hold 2020

Sparťané v rámci letošního holdu ocenili práci čtyř legend kriminalistiky. Tradiční projekt, ve kterém Sparta uctívá složky Integrovaného záchranného systému, se tento rok uskutečnil už pojedenácté. Poprvé v historii však fanoušci slyšeli hudbu Hradní stráže nebo zhlédli audiovizuální mapping na ledě. Celý program vyvrcholil slavnostním ceremoniálem, naši hokejisté navíc oblékli speciální sadu dresů s motivem otisku prstu.

Rekordní návštěvnost

Sparťanští fanoušci se znovu v základní části činili! Stejně jako v minulé sezoně se průměrná návštěva sparťanských zápasů zvedla, ovšem tentokrát to bylo speciální, jelikož pokořila hranici deseti tisíc. Konkrétně náš tým přišlo podpořit 10 330 diváků v průměru na zápas. Od roku 2015, kdy Sparta hraje své domácí zápasy v libeňské multifunkční aréně, se toto číslo stále zvyšuje.

Zdroj titulní fotky: HC Sparta Praha

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments