Tomáš Pavelka vede týmové kanadské bodování

Tomáš Pavelka, na první pohled nenápadný obránce, který má však velké ofenzivní choutky a k tomu přidává i kvalitní defenzivní práci. Pod trenérem Hořavou získal s Litvínovem mistrovský titul a nyní si svoji spolupráci zopakují také v Holešovicích.

„Pačis“ vzpomínal na trenéra Hořavu také v našem rozhovoru – „Při každém cvičení se snaží upozornit na ty nejmenší detaily. Hlavně u obránců. Abychom měli neustále hlavu nahoře, abychom koukali kolem sebe a měli dobrou práci s hokejkou. Myslím, že tohle je hrozně důležité už v tréninku.“ Tahle spolupráce určitě klape.

Potvrzují to i výkony Pavelky v tomto ročníku, kterému trenéři věři a staví ho do první obranné dvojice s Honzou Koštálkem. Pavelka zapsal za dva zápasy v rámci Generali Česká Cup 4 kanadské body za jednu branku a tři asistence. K tomu ještě dva plusové body ve statistice +/-, která je sledovaná především v zámoří. Přispěl tak ke včerejšímu vítězství nad Motorem 5:2 hned dvoubodovým zápisem. Celkově je aktuálně na průběžném 4. místě v kanadském bodování této soutěže. Jen tak dál Pačis!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments