Sparťanské Noviny oznamují nového partnera!

Betano

S radostí oznamujeme nového partnera podcastu Sparťanské Noviny. Po několika úspěšných měsících spolupráce s Tipsport jsme se rozhodli vydat novou cestou a zahajujeme partnerskou spolupráci s prestižní společností Betano!

Jsme přesvědčeni, že společně s Betanem budeme moci poskytovat ještě lepší a poutavější obsah našim posluchačům i čtenářům.

Zahájení spolupráce je výsledkem pečlivého výběrového procesu, který nám umožnil najít partnera, který bude odpovídat našim očekáváním a poskytne nám prostor pro inovace a rozvoj. Jsme nadšeni, že jsme našli v Betano partnera, který sdílí naši vášeň pro sport, na které jsme vybudovali naši reputaci.

Díky tomu, že se Betano stalo i generálním partnerem AC Sparta Praha, budeme moci rozšířit naši dosavadní nabídku obsahu a přinést vám ještě více zajímavých videí, článků, exkluzivních rozhovorů a soutěží. Jsme přesvědčeni, že společné partnerství posílí nejen naše médium, ale obohatí i fanoušky, kteří jsou pro obě strany tím nejcennějším.

Děkujeme vám, našim věrným posluchačům a čtenářům, za podporu, kterou jste nám doposud projevovali, a věříme, že společně s Betanem budeme v naší práci ještě lepší. Nadále vám budeme přinášet nejaktuálnější informace, analýzy a zákulisí ze světa Sparty.

Sledujte naše sociální sítě, protože už brzy budete z této spolupráce těžit i vy!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments