Kalendář sparťana

Kalendář SPARŤANA

Chcete mít nadcházející zápasy fotbalového áčka i béčka, hokejového týmu Sparty, ale i termíny utkání sparťanského fotbalového ženského týmu a staršího dorostu pěkně přehledně a pohromadě? Přinášíme vám KALENDÁŘ SPARŤANA!
Ten si můžete jednoduše přidat do svých google kalendářů na počítači, nebo různých mobilních aplikací na iPhonu i Androidu. Jak?

Návod pro iPhone & Mac:
https://spartanskenoviny.cz/navod-pro-iphone-mac/

Návod pro Android & web:
https://spartanskenoviny.cz/kalendar-navod-android-web/

U zápasů, které už mají jasně dané termíny a časy výkopů, jsou tyto údaje uvedené. U utkání, která na termín čekají, jsou zápasy uváděné jako celodenní události a budou postupně aktualizované.

Zajímá vás třeba i termín, kdy vyjde další podast? I ten se v kalendáři případně dozvíte. Do budoucna se můžete také těšit na zahrnutí dalších sportů, ve kterých má sparťanská obec své zástupce.

Věříme, že tuto novou funkcionalitu oceníte a v případě nejasností se nebojte zeptat na našich sociálních sítích.

Úspěšně přidaný kalendář

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Most Voted
Nejnovější Nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Schrei
Jan Schrei
1 rok před

Chci se zeptat, bude se aktualizovat kalendář pro jaro? Vidím tam zatím jen generálku, dal nic

Jiří Volf
Jiří Volf
1 rok před

Budete kalendář aktualizovat? Hodně jsem si ho oblíbil!!!

Díky za Vaši práci.

David
David
4 let před

Dobrý den,

rád bych kalendář používal, ale jsou v něm chybné nebo neúplné informace. Například derby se Slavii máte nastavené na sobotu 21.9. a přitom se hraje v neděli 22.9. Občas chybí přesné hrací časy a je nastaven „celý den“.

Nešlo by to napravit?

Děkuji a přeji hezký den,
Choleva David

Jirka
Jirka
2 let před

Dobrý den, stále mi kalendář ukazuje zápas se Slováckem v sobotu, i když se hraje v neděli. Synchronizace i aktualizace je v pořádku. Můžete prosím poradit? Děkuji. JB

Jirka
Jirka
2 let před

Kalendář mi oznamuje utkání Sparta Liberec na sobotu 16.00, ale hraje se v neděli 28.11. v 18.00 hod. Bylo by prosím možné aktualizovat jednotlivé položky kalendáře dříve? Díky moc 🙂 Zdraví JB