Juniorka si před zraky Hřebíka zastřílela

I druhé kolo je pro sparťanskou juniorku úspěšné. Tentokrát nedali v domácím prostředí šanci hostům z Českých Budějovic a vyhráli vysoko 7:0. 

Zatímco v prvním poločase byla hra relativně vyrovnaná, ve druhém už převzala Sparta plně otěže do své moci a diktovala tempo. Soupeř viditelně unavený z náročné fyzické hry bez míče postupně přestal klást odpor a byl prakticky nulový směrem dopředu. Předposlední branku v zápase vstřelil krásně Hložek, který si v týdnu zatrénoval i s „A“ týmem. Jako kdyby dokreslil zmar hostí, když přešel přes tři bránící hráče a pak vyslal perfektní střelu po zemi k levé tyči.

Druhý poločas spustil kanonádu

Kapitán Šimáček umě dirigoval hru před ním a když už nevěděl co s míčem, sám šel dopředu a krásně prošel po levé straně přes tři bránící hráče. Dobrý centr před branku však nikdo do branky neuklidil. V tu chvíli už ale Sparta vedla 5:0, takže i tak dostal pochvalu od trenéra Brabce. Mimochodem, Brabec asi určitě je náročný, ukázal to i v následném rozhovoru po mači, ale při zápase dokázal hráče pochválit, uklidnit, když třeba nesouhlasili s výrokem sudích.

Ve vší úctě k Budějovicím na strahovském pažitu byl dnes jen jeden tým a zaslouženě vyhrál 7:0, kdy ještě několik šanci neskončilo v brance. Zápasu přihlížel samozřejmě Jaroslav Hřebík, ale také třeba Pavel Paska (zastupuje třeba právě Adama Hložka), nebo Karol Kisel s Martinem Latkou, viz fotky níže.

#17 Adam Hložek

Lavička Sparty a Erich Brabec

Karol Kisel a Martin Latka

Pavel Paska

#2 Štětina

#13 Šnajdr

Ve výskoku #14 Šimáček (C)

Jaroslav Hřebík

Gratulace přijímá Adam Hložek #17 po právě vstřelené brance na 6:0

#6 Alexandr („Saša“)

#22 Pecháček moc práce v zápase neměl

Zdroj titulní fotky: AC Sparta Praha

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments