Začala příprava sparťanské rezervy. Spartu čekají tři přípravné zápasy

Petr Janoušek.

Příprava začala i sparťanskému béčku je v plném proudu. Do té se nezapojili Cissé, Kaštánek, Kukučka, Nalezinek, Okeke, Schánělec a Váňa, kteří se hlásili na Strahově trenéru Priskemu. Další podrobnosti popisujeme níže v článku.

Novou smlouvu nedostali, a tudíž ve Spartě končí tito hráči: Ambler, Borkovec, Freisinger, Gedeon, Horák (přestup do Hradce Králové), Hušek, Jelínek, Krajinský, Tůma, Ulrich a Žížala. Část zmíněných hráčů odehrála loňskou sezonu ve třetiligovém Vltavínu.

Trenérský tým zůstává stejný, trenéru Petru Janouškovi budou asistovat Tim Sparv a Lukáš Vácha. Novými posilami realizačního týmu jsou anglický kondiční trenér Matt Umney a irský fyzioterapeut Ferdia Fallon Verbruggen. Po přesunu Marka Krigovského k A-týmu bude novým videoanalytikem Michael Kotrč, jenž přichází z mládeže ACS.

B-tým čeká začátkem července soustředění v Krkonoších, kde odehraje několik přátelských utkání. Svoji ligovou sezonu zahájí o víkendu 22./23. července domácím utkáním s Duklou Praha. I v letošní sezoně by naše rezerva měla hrát na stadionu Viktorie Žižkov.

Přípravné zápasy Sparty:

  • 5. července – 13:00 – Zaglebie Lubin 2 (hřiště Vrchlabí)
  • 9. července – 11:00 – FC Slovan Liberec B (Sedmihorky u Turnova)
  • 15. července – 11:00 – FC Hradec Králové (Opatovice nad Labem)

Zdroj fotografie: AC Sparta Praha

Křivda: S Letnou už začíná mít UEFA problémy. Nový stánek by měl mít kapacitu kolem 35 tisíc

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments