Vzhůru na neoblíbeného soupeře

V rámci 17. kola narazíme na tuze neoblíbeného soupeře z Uherského Hradiště. Slovácku se zatím moc nedaří, ale nový trenér a především mužstvo z Letné dokáží vybičovat jakýkoliv tým k impozantnímu výkonu. Bohužel pro nás. 

Utkání v Uherském hradišti určitě nepatří mezi ty oblíbené. Sparta tu naposledy zvítězila v roce 2014! Je už taková zdá se tradice, že především proti týmu Sparty se domácí dokáží vybičovat k výbornému výkonu a obrat tak „Rudé“ o body.

Na druhou stranu je však Slovácko letos nejhorším týmem v domácím prostředí. Vyhrálo jen dva zápasy ze sedmi (Olomouc a Ostravu na začátku ligy). Od té doby pět proher se skóre 1:12. Poslední utkání Slovácko odehrálo na horké půdě Baníku a veze si odsud cenné a překvapivé vítězství 3:0.

Nejlepším střelcem domácích je Jan Kuchta, který je na Slovácku zapůjčen ze Slávie. Kuchta funguje především jako výborný žolík a Sparta si na něj musí dát pozor. Trenér Svědík vsází na rozestavení 4-1-4-1 a má se Spartou vzácně vyrovnanou bilanci 2 výher a 2 proher.

Dle informací livesportu jsou Kaya i Štetina zranění. Zahustel ještě k dispozici také nebude, takže obrannou čtveřici máme prakticky vyřešenou. Bude stejná jako v posledních dvou soutěžních zápasech. Také v záložní řadě mnoho možností není a pravděpodobně bude hrát ve stejném složení jako v Opavě. Útočná síla bude záležet na stavu Tetteha, který v pohárovém utkání musel střídat. Pokud nebude schopný nastoupit, bude to obrovský problém pro naší ofenzívu.

Na co si dát pozor:
  • Poslední tři zápasy -> 6 bodů značí jejich stoupající formu domácích
  • Na Slovácku se nám moc nedaří
Co hraje v náš prospěch
  • Papírově lepší tým
  • Kanga je zpět ve hře
Kde potřebujeme přidat:

Nutně potřebujeme zlepšit produktivitu. Poslední dva zápasy a nula v kolonce vstřelených branek nevěstí nic dobrého. Zde je potřeba se výrazně zlepšit.

Utkání začíná v sobotu v 17 hodin a vysílá ho živě O2TV Sport. Utkání bude pískat R. Příhoda.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments