V sobotu přivítáme družinu trenéra Páníka

Nadstavbová část právě začíná. Pro Spartu je určitě výhoda, že vstoupí do přídavné části dvakrát doma. Troufám si říct, že pokud obě utkání zvládne za tři body, o třetí místo se už nebude muset strachovat. Svěřenci trenéra Páníka ale nedají tři body bez boje.

Ostrava prošla zajímavou proměnou a trenér Páník od svého jmenování v březnu loňského roku dovedl malý zázrak. Z klubu který byl v té době jasně poslední vytvořil celek, jenž hraje rok na to v mistrovské části. Sparta však vstupuje do nadstavby s novým hlavním trenérem a posílena dobrým výkonem v Opavě.

Překonáme návštěvnost z posledního utkání?

Utkání s Baníkem jsou vždy vyhecovaná a zajímavá. Poslední střetnutí na Letné jsme vyhráli 3:2 před takřka vyprodanou Letnou. To nás na hřiště vedl s kapitánskou páskou Bořek Dočkal, jenž však stále laboruje se zraněním a jeho start v zítřejším utkání by byl překvapením. Karetní trest už netíží Kangu ale otázkou je, koho v sestavě nahradí. Nabízí se možnost posadit Martina Frýdka a k Sáčkovi s Kangou přidat Martina Haška. V jeho případě však bude záležet, jak na tom bude zdravotně. To ostatně platí i pro další marody z letenské soupisky.

Ostrava si jde utkání do mistrovské části hlavně užít. Jako jediný celek má velmi vyrovnané skóre 38:36 a celou sezónu podává značně nevyrovnané výkony. Především na hřištích soupeře nemají Ostravané dobrou bilanci. Posledních pět zápasů prohráli s hrůzným skóre 3:15! I nad několika hráči Baníku visí otazník, z důvodu zranění. Jde především o Milana Baroše a Jakuba Šašinku, kteří nenastoupili ani v posledním zápase v Jablonci. První starty naopak začal sbírat Jakub Bolf, nadějný mladý záložník z Juniorky jehož strýc na Letné odkopal jednu sezónu.

Z webu Sparty: ACS v sobotu v rámci utkání proti Baníku Ostrava vzpomene na Josefa Šurala. Základní sestava vejde z kabin v dresech se jmenovkou Šural a číslem 23. Dresy podepíše celý kádr a půjdou do dražby. Kompletní výtěžek bude věnován rodině Josefa Šurala.

Utkání začíná v sobotu v 17:30, bude ho řídit sudí Královec a je možné ho sledovat na O2TV.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments