Tak takhle ne, pánové!

Sparta si odváží prohru ze hřiště předposledního celku a dává možnost konkurenční Slávii a Plzni jít do tříbodového trháku. 

Asi víc než samotný výsledek mě štve předvedená hra. Bezkrevný výkon, který jsem doufal, že po Subotici už neuvidím tu tak máme zpět. Zdá se, že na Spartě se jde od extrému do extrému. Jestli AS točil sestavou jako na kolotoči, Ščasný zase neudělá změnu snad ani při zlomené noze. Absolutně nechápu jeho vyjádření o tom, že Tetteh celý týden netrénoval a přesto je v základní sestavě. Nota bene, když hrajeme vlastně na jednoho útočníka a v sestavě jsou další tři. Plus skvělý Hložek, který se trefil v Polné.

Hráči z formy

Ještě víc ale nechápu, proč pořád hraje Plavšič. Atomového mravence jsem si od začátku oblíbil ale je totálně z formy. Minimálně poslední tři zápasy nedokáže dát dobrou přihrávku nebo centr. Jeho kličku už zná celá liga a nefunguje. K tomu špatně rozehrávané rohové kopy se signálem, který už prokoukl i Karoch. Ač mám respekt k našemu kapitánovi a bojovníkovi Pepovi Šuralovi, i on je z formy. Ten bude díky 4. žluté kartě v dalším zápase doma s Mladou Boleslaví stát. Kapitánskou pásku si tak navlékne navrátilec do sestavy Stanciu.

Sáček bohužel nenavázal na dobré utkání v Polné a byl o poločase střídán za „Bóžu“. Vatajelu předvedl proč není v základní sestavě. Umí přejít jeden na jednoho, ale potom šanci zazdí. Umí poslat kvalitní centr, ale už tam není další nadstavba. Také Kanga neodehrál dobrý zápas. Stále se nezbavil nešvaru, kdy po drobném kontaktu se zastaví a přestane hrát. To se nám jednou vymstí.

Celý trenérský tým čeká v reprezentační přestávce tvrdá práce. Samotné hráče samozřejmě také. V plném tréninku už jsou Zahustel, Kadlec i Drchal, takže se nám opět zvýší tlak na základní sestavu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments