Přijíždí Petr Rada a jeho Jablonec

Po další reprezentační pauze se nám Fortuna liga vrací na Letnou. V rámci 16. kola přivítáme čtvrtý celek tabulky – FK Jablonec. 

Po včerejším zaváhání Plzně v Liberci máme šanci se dotáhnout na čelo, ale nečeká nás nic lehkého. Tým trenéra Rady je v tabulce jen v těsném závěsu. Pro nás hovoří vzájemná bilance. Naposledy na Letné Jablonec v rámci ligy vyhrál v roce 2007. Také první vzájemný souboj vyšel lépe našemu týmu, když si odvezl ze Střelnice tři body. Zde je ale potřeba si nalít čistého vína, nebyli jsme v tom utkání lepší.

Jablonec pokračuje v dobrých výkonech a hořkost porážky v rámci naší ligy poznal naposledy v září v domácím utkání s Mladou Boleslaví. Z posledních pěti utkání v nejvyšší soutěži si navíc Jablonec připsal čtyři výhry a jednu remízu při skóre 17:3. To jistě budí respekt. Navíc Jablonec porazil Slavii i Plzeň, takže se papírově silnějších týmů rozhodně nebojí. Čeká nás velmi těžký boj. Musíme si dát pozor především na výborného Trávníka, který má zatím na svém kontě osm branek a stejný počet asistencí. Za patnáct kol to je velmi dobrá bilance. Také útočník Doležal má výbornou fazónu (poslední dvě utkání a tři branky), dokonce už nakoukl i do reprezentace.

Naší sestavu už si netroufám tipovat, ale určitě nebude hrát Kanga pro žluté karty. Naopak Tetteh je plně v pořádku a bude k dispozici. Na lavičce by měl být opět Adam Hložek. 

Na co si dát pozor:
  • Jablonec zdobí především výborná ofenzíva
  • Soupeř je výborné formě
Co hraje v náš prospěch
  • Pozitivní bilance se soupeřem
  • Výborný Tetteh a Frýdek
  • Domácí prostředí
Kde potřebujeme přidat:

Musíme neutralizovat ofenzivní sílu soupeře a zlepšit vlastní produktivitu

Utkání začíná v neděli v 17 hodin a vysílá ho živě O2TV Sport. Utkání bude pískat P. Královec.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments