Příchody na Letnou?

Zímní přestupové období je za rohem a tak nás určitě nemine pár příchodů a odchodů. Pojďme se podívat na ty očekávané příchody!

Mezi fanoušky letenského klubu se šušká, že by měl na sparťanský svatostánek opět přijít Bořek Dočkal. Třicetiletý záložník je momentálně na hostování v zámořské soutěži MLS. Ve Philadelphii se mu náramně daří s bilancí 32 zápasů, 5 gólů a 18 asistencí.

Tento přestup bych ohodnotil 8/10 bodů.

Dalším jménem na seznamu je švédský pravý křídelník jménem David Moberg Karlsson (24 let), jenž má nahradit Srdjana Plavšiče. Transfer je nejspíš dokončen, jen se čeká na začátek přestupového období. Karlsson je velmi rychlý a technický hráč, který se nebojí vystřelit z dálky. Momentálně hraje za IFK Norrköping a má bilanci 29 zápasů, 10 gólů se 6 asistencemi.

Přestup hodnotím 7/10 bodů.

Filip Panák jest jméno další možné posily. Obránce MFK Karviná, který má 23 let by mohl být další našim svěřencem. V žebříčku o nejlepší úspěšnost v obranných soubojích je o malé procento za Urošem Radakovičem s 75,9% procenty. Záplata do naší obrany by to byla skvělá.
Panák posledních 5 zápasů nehrál, protože je zraněný.

Přestup hodnotím jako kladný, takže 9/10 bodů.

Posledním jménem, o kterém se spekulovalo je Martin Hašek ml. Ten však v nedávném rozhovoru prohlásil, že s žádným ze zmiňovaných klubů (Sparta, Slavia) nejedná a žádná nabídka na něj není.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments