Představení nové posily – Ladislav Krejčí

V následujícím soutěžním ročníku budou mít svoji práci těžší především komentátoři, protože ve sparťanském dresu uvidíme hned dva hráče se jmenovkou Ladislav Krejčí.

Krejčí je ze silného ročníku 1992, na který tak rád vzpomíná David Holoubek. Krejčí je vítězný typ, hráč, který pro vítězství udělá vše, a i proto jeho příchod vítám. Otázkou je jeho aktuální forma, protože v Boloni spíš nehrál. Dvojnásobný mistr ligy a vítěz domácího poháru se vrací zpět do Česka po čtyřech letech v Itálii.

Než odešel do Itálie, stihl „Krejda“ 189 soutěžních zápasů v dresu Sparty s bilancí 39 branek a 38 asistencí. Náběhové, průnikové křídlo s dobrou výbušností a rychlostí. V Itálii za 4 roky přidal však jen 84 zápasů (3+12 kanadských bodů). V letošním ročníku 14 zápasů v Seria A a další už nepřidá.

Vítej doma Láďo a ať se ti v našem dresu zase daří!

Zdroj titulní fotky: AC Sparta Praha

 

3.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Most Voted
Nejnovější Nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Jarda Š.
Jarda Š.
3 let před

Láďa v Boloni poměrně dobře začal, ale pak trochu ztratil formu a trávil pak víc času na lávce než na place. Vloni na podzim se zabydlel v základu na levém beku, ale srazilo ho zranění kolene. Celkově bych řekl, že jeho působení v Serii A nebyl velký úspěch, ale ani propadák.