Potvrdíme vzestup i proti Olomouci?

Po skvělém zápase proti Plzni, který jsme vyhráli 4:0 jsme jako fanoušci řádně namlsaní. V sobotu k nám ale přijede Sigma vedená trenérem Jílkem, který s trenéřinou začínal právě na Spartě. Olomouci se navíc pod ultimátem začalo dařit a vyhrála čtyři poslední zápasy. 

Židle pod trenérem Jílkem se začala pořádně kymácet i v letošní sezóně a právě od této doby začala Sigma šlapat. Ze skóre 9:1 a 12 bodů z posledních čtyř zápasů jde respekt, byť Sigma nenarazila na kluby z nejsilnějšího trojky.

Očekávám velkou bitvu, kterou můžou rozhodnout maličkosti. Poslední tři vzájemné zápasy skončily výhrou domácího celku 1:0 a nezlobil bych se, kdyby tomu tak bylo i po sobotě.  Sparta si ale bude muset dát pozor především na Nešpora, ale i na Zahradníčka s Kalvachem, kterým se střelecky daří. Obranu výborně řídí Vít Beneš, který hře dává jasný ráz a disciplínu. Otázkou je, jaká sestava vyběhne v letenském dresu. Zahustel v minulém zápase nehrál z důvodu menšího zranění a nyní by měl být k dispozici. Do stoperské dvojice trenér Ščasný asi sahat nebude a levý kraj obrany má pro sebe rezervovaný Hanousek. Zbytek týmu předpokládám, nebo spíš doufám, že nastoupí ve stejném složení jako proti Plzni.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments