Pojďte si s námi zahrát Sazka Fantasy League a vyhrajte 300kč každý týden!

Již v sobotu bude pokračovat Fortuna Liga a pro její „restart“ po reprezentační pauze, jsme si pro vás připravili jednu velkou pecku! Ve spolupráci se Sazkou jsme vytvořili speciální Fantasy ligu Sparťanských Novin. Můžete se do ní přihlásit už nyní, žebříček bude však aktivní až po začátku kola. Detailní návod níže.

V rámci naší ligy si můžete porovnat své manažerské dovednosti s námi, soutěžit budou ale i další známé osobnosti spojené se Spartou. Schválně jestli je poté podle přezdívek poznáte! A teď to hlavní. Každé kolo odmění Sazka dva nejlepší manažery částkou 300kč! Každý měsíc se tak mezi vás rozdá 2400kč! A to už za několik chvil času stojí, ne?! Registrace trvá několik vteřin, sestavení týmu je samozřejmě individuální. Není nutné vkládat žádné peníze, celá Fantasy je zdarma.

Návod zde:

  1. Pokud ještě nemáte účet, jděte na web Sazka Fantasy a vytvořte si ho. Pokud ho již máte, můžete tento krok přeskočit.

2. Po přihlášení nebo vytvoření účtu klikněte na obrázek svého účtu v pravém horním rohu a následně vyberte: „ZADAT PROMO KÓD“.

3. Promo kód je „sparta“

4. Pokud jste vše udělali správně, měli byste vidět tuto zprávu:

5. Následně už stačí jen sestavit svůj tým

Pořadí najdete v sekci „žebříčky“. Každý týden budeme publikovat náš tým pro víkendové zápasy jako možnou inspiraci. V úterý potom vždy na našich sociálních sítích oznámíme dva výherce, kteří si každý odnese 300kč!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments