Pochodem do Boleslavi

Utkání 26. kola zavane naše cesty do automobilového města z Mladé Boleslavi. Ať už se rozhodnete přidat na tradiční pochod, nebo pojedete po své ose, čeká nás velmi náročné utkání. 

Mladá Boleslav přes reprezentační pauza nezahálela a sehrála přípravný zápas s Norimberkem, který skončil 1:5 v její neprospěch. Jak jsme ale zmiňovali v podcastu, Boleslavi se jaro zatím velmi vydařilo. V každém utkání brala body, byť její hráči nastoupili proti Ostravě, Jablonci a Plzni. Z utkání s celky, které jsou před „Bolkou“ dokázali vytěžit 5 bodů. Navíc se domácí můžou opřít o nestárnoucího Marka Matějovského a především nejlepšího střelce ligy Komličenka.

Sparta přijíždí do města automobilů jako jediný celek jarní části, který neztratil ani jeden bod a na to budou chtít určitě naši hráči navázat. Vzájemná utkání jsou vždy zajímavá, vyhrocená a padá hodně branek. Poslední tři jsme vyhráli při skóre 8:1, ale právě ten čtvrtý zápas jsme v Boleslavi prohráli. Celková bilance (8-1-5) utkání hraných v Mladé Boleslavi však stále hovoří pro nás.

Vekou otázkou je samozřejmě naše sestava. Mladé Boleslavi bude určitě chybět Wiesner, který je zde na hostování právě ze Sparty a Přikryl, který stojí pro žluté karty. Fanoušci našeho týmu ustavičně řeší, jestli bude k dispozici Bořek Dočkal jehož start je stále nejistý. Naopak zpět po zranění je Uroš Radakovič. I proto očekáváme tuto sestavu:

Utkání začíná v sobotu 30.3. od 15h a pokud nebudete na stadionu, můžete ho sledovat na stanici O2TV, Hlavní rozhodčí: Nenadál M.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments