Po zápasové ohlasy z Cottbusu – Chervak zaujal

Tak jak jste viděli (pokud jste ho viděli) zápas s Cottbusem? Za mě KONEČNĚ hraje Nico na svém postu a je to ohromně vidět. Byl výborný. Ostatně právě on poslal do brejku Tetteha, který skóroval. Chicpiu se předvedl ukázkovou ránou. Mimochodem, stejně tak i Uroš v prvním poločase, byť z toho branka nebyla. Zaujal mladý Chervak. Co dál? Nic.

Chápu, že hráči nabírají kondici a na taktiku není čas, ale je to pořád stejné. Hra na náhodu, která stojí na individualitách. Jestli Nico odejde, zraní se, nebo se vykartuje, dopředu nemá kdo vymýšlet. A zase uslyšíme výmluvy.

Ještě k novým posilám. Hanousek nezklamal, ale ani nijak nezaujal. Karlsson si s míčem rozumí, škoda, že se netrefil. Líbí se mi jak mluví v rozhovorech. Věří si. Po skleslých hlavách při rozhovorech pro O2 v posledních kolech, kdy někteří sparťani skoro brečeli je tohle svěží vítr. To stejné lze říct o Martinovi Haškovi. Z něj optimismus a dobrá nálada přímo čiší a to je výborné. Moc nechápu pohoršení některých fandů, nebo jednoho rapera/fotbalisty na rozhovor Haška. Je snad nějaký hráč, který přijde do AC Sparta Praha a myslí si, že na ni nemá? Jestli jo, ať jde prosím o dům dál. Možná i to je problém posledních let.

Co bych ale vyzdvihl nejvíc je výkon Chervaka. Za těch pár minut, co byl na hřišti mě nesmírně zaujal. Byl jistý, šel do kličky, která se mu povedla a potom přidal perfektní pas na 30 metrů. Jestli právě on by si nezasloužil víc času a práce v přípravě. Snad odcestuje s týmem do Španělska.

📸 sparta.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments