Opět bez Evropy

🗣Co si budem, Trabzonspor prostě hratelnej byl. Ten domácí zápas nás bude strašit ještě hodně dlouho. Dnes v Turecku to upřímně mohlo dopadnout klidně čtyřkou v naší síti nebýt Nity. Ten byl naprosto fenomenální! Dlouho jsem neviděl takto fantastický výkon brankáře, velký klobouček. Letos tak opět budeme bez Evropy. Třetím rokem.

🇹🇷 Naše bránění je neustále dokola. Nikdo neví koho. U první branky jsme 3 na 2, Sáček má dva hráče, Uroš nevím koho a Costa na hranici malého vápna. Šílenost. Na obranu Uroše lze určitě říct, že skoro měsíc nehrál a nepatří mezi mentálně silné hráče. Proto postavit ho na tak vypjaté utkání v Turecku… zvláštní rozhodnutí. Nutno podotknout, že i letmý výklus při první bránce směrem zpět je na pováženou.

2⃣. půle byla z naší strany lepší, ale bez šancí. Hložek to trefil parádně a vykřesal pro nás naději. Kozák se mi nelíbil, nepodržel míč. Krejčí tam měl jeden výborný obranný zákrok někdy v 73. minutě, kde zabránil obrovské šanci Trabzonu. Hoši v bílém bojovali, ale marně.

⛔ Po faulu na Plavšiče kdy dostal loktem do oka měl jít ven Pereira a místo toho dostal druhou žlutou Plavšič za skok plavmo právě Pereiry. Na konci už to byla křeč, hráči už neměli kde brát. Ta standartka Kangy byla šíleně špatně kopnutá a znamenala druhou branku v naší síti.

🦊No, nečeká nás lehká sezóna. Obrana je prostě špatná, nevím jestli Costa bude ok, nebo se stane 12. hráčem na listině zraněných. Pokud ne, jsem klidně pro postavení Kayi s Hanckem, pokud ještě Lischka opravdu není 100% fit.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments