Odbrzděno #2

Vítejte u druhého dílu podcastu Odbrzděno.

Proč tento název? V rámci již zaběhlého podcastu se snažíme komentovat témata s nadhledem, bez zbytečných emocí a afektu. V minulosti jsme dokázali do tohoto formátu nacpat 80% věcí, které si mezi sebou řekneme nebo napíšeme. V posledních měsících se však většina témat do podcastu z různých důvodů nevejde. Řekli jsme si, že s cílem zachování autenticity nás dvou zkusíme prezentovat i názory na věci, které jsme obsahově doposud opomíjeli. Uvidíme, jak vás bude nový formát bavit. Dejte nám vědět.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Most Voted
Nejnovější Nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Venous
Venous
1 rok před

Panove „odbrzdeno“ cekal jsem ze do toho riznete. Co rosa alfa a omega vseho z toho vychazejte. Co s nimm? Bere jenom toho co zbyl. Pokud vyhodil vrbu uz mel mit nahradu a nebo mel skoncit. Peceneho je mi lito bude mit lepsi flek nebo musel odejit. Ten pohar me mrzi kvuli klukum ale rosovi ho neprej

Venous
Venous
1 rok před

Skoda ze fans spletli autobus. Ten vapenik po kangovi nitovi ted likviduje hujera. Skoda ze se nehraje na letny moh to pekne schytat. Ty jeho ulety by mel nekdo zastavit. Je to s hrobaremvnejhorsi zlo ve Sparte.