Nová hokejová Sparta

Nová hokejová Sparta se mi líbí! Nechci se unáhlit, protože sezóna ještě nezačala a i z fotbalu jsme těch předsezónních nadšení měli hodně… ale tohle je super rozhovor! Čiší z něj pozitivní nálada, důvěra v sebe sama. Vše vysvětleno, včetně kompetencí.

Snopková jako gen. ředitel, Petr Ton sportovní ředitel a Jaroslav Hlinka sportovní manažer s přesahem na kabinu. Petr Ton mě hrozně překvapil svým vystupováním na O2TV byl podle mě jejím nejlepším expertem.

Přiznávám, že pro něj mám ještě z hráčských let slabost, takže jeho jmenování jsem vítal. K tomu Jarda Hlinka, ke kterému chovám podobné sympatie a který bude víc napojen na kabinu. Na Michala Broše nechci kydat hnůj, když pomáhal Spartě k titulům s Krtkem, fandil jsem jako blázen.

Některá jeho rozhodnutí a prohlášení jsem ale moc nepochopil a střízlivě je třeba si přiznat, že dvakrát postavil tým, který neuspěl. To je realita. Trenéra máme uznávaného a kvalitního, povedlo se výborně posílit (tomu se ještě budu věnovat později). Hráči opět do Sparty chtějí jít. Jsem moc rád za návrat Hynka Svobody a spojení s Kadaní, plus udržení spolupráce s Litoměřicemi. Hráči se tak mohou rozehrát, případně domluvit střídavé starty. Také se mi líbí důraz na mládež, kterou bude mít na starosti Darek Stránský.

Related image
hokej.cz

Opět podle mě dobrá volba a moc se mi líbí i prohlášení o čtvrté lajně, kterou by měli tvořit mladí. To je podle mě cesta. Samozřejmě uvidíme na kolik se tohle všechno přetaví v realitu, ale zatím to nevypadá vůbec špatně!

Sparta do toho! 💪🏻💙💛❤️

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments