Ján Greguš Spartu zřejmě neposílí!

Podle informací Deníku Sport požaduje FC Kodaň za sedmadvacetiletého odchovance Nitry 2 miliony Eur (cca 52 miliónů korun), což se Spartě zdá moc.

Greguš je odchovanec Nitry, který zde prošel kompletní přípravkou a dorostem. Již po odehrání 4 zápasů ve slovenské nejvyšší soutěži si ho přetáhl Baník Ostrava, kde byl 6 let. Mezitím si ještě odskočil na hostování s opcí do Bolton Wanderers, kde se však neprosadil a vrátil se zpět na Bazaly. V ročníku 2014-15 zařídil jedinou brankou výhru v zápase na Letné a Baník si tak odvezl výhru 1:0.

V prosinci téhož roku přestoupil do Jablonce a v dalším ročníku pomohl vyřadit FC Kodaň nádhernou ranou z přímého kopu. V dalším a také posledním předkole EL však zklamal, když neproměnil penaltový kop a Jablonec i díky tomu vypadl s Ajaxem (0:0, 0:1) Funkcionáře FC Kodaň však zaujal natolik, že ho ještě v roce 2016 (v průběhu EURA 2016 ve Francii) z Jablonce koupili za 1,1 milionu Eur (cca 27 miliónů korun). S Kodaní si zahrál hlavní fázi Ligy mistrů 2016/16. Hned ve své první sezóně v Dánsku získal double (mistrovský titul i triumf v dánském poháru). V letošním ročníku odehrál 5 ze 6 zápasů v kvalifikaci do Evropské ligy v základní sestavě. V dánské lize naopak nastupuje spíše jako střídající hráč.

Greguš však Spartu pravděpodobně neposílí, což mimo jiné znamená, že ani Kulhánek nebude poslán na hostování.

zdroj fotografie: športky.sk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments