Hráči z hostování

Ve včerejším článku jsme vám přinesli seznam jmen, který by měl být jakýmsi základem pro znovu zavedený B tým. V tomto článku se potom podíváme na navrátilce z hostování, kteří byli v loňské sezóně na hostování a bude se řešit jejich budoucnost.

Hostování v rámci ČR

Hugo Jan Bačkovský – ve Vlašimi chytal výborně a pokud nedostane šanci jako třetí brankář v prvním týmu, pravděpodobně bude volit hostování v 1. nebo 2. nejvyšší soutěži.

David Březina – univerzál, který by se Spartě hodil. Po těžkých zraněních je zpět a je zpět ve výborné formě. Zasloužil by si pozvánku do prvního týmu.

Marian Burda – nejlepší hráč CEE Cupu 2016 toho na hostování na Žižkově moc neodehrál. Jeho další působení na Letné je s velkým otazníkem.

David Čapek – hbitý útočník a nejlepší střelec Vyšehradu v ČFL (13 branek) by si měl ve svých 22 letech vyzkoušet angažmá ve druhé lize a možná právě na Vyšehradě.

Youssouf Dao – ve druhém roce ve Vlašimi hrál o poznání víc, ale ve 22 utkáních si připsal jen 3 branky. I zde to bude pravděpodobně další hostování ve 2. lize. Kontrakt ve Spartě má ještě na 3 roky.

Jan Fortelný – další hráč, co strávil loňskou sezónu ve Vlašimi. 21 zápasů a dvě branky.

Christian Frýdek – mladší z bratrů Frýdkových byl považován za větší talent než Martin. „Kikin“ však stále čeká na velkou příležitost, která nepřišla. Poslední sezóna v Táborsku přinesla rozporuplné hodnocení od místních.

zdroj: isport.cz

Filip Havelka – po hostování v Liberci se loni prosadil do základní sestavy na jihu Čech a podle našich informací by měl v Budějovicích pokračovat také v další sezóně. Nyní už však v 1. lize.

Vadim Červak – o svých kvalitách a fotbalovosti už několikrát přesvědčil. Ve Vlašimi ho zrovna nepodržel trenér Erich Brabec, a Červak tak několik zápasů stál. Na Červakovi je vidět, že má fotbalové myšlení. Snaží se situace řešit fotbalově, z čehož pramení ztráty míčů. Je v něm ale určitě velký potenciál a měl by hostovat ve druhé, možná i v té první.

Lukáš Juliš – Lukáš se bohužel opět zranil, a celou sezónu v Bohemians tak promarodil.

Daniel Köstl – svým zarputilým stylem by mi skvěle zapadl do ČFL, ale pravděpodobně bude chtít zkusit vyšší soutěž na hostování.

Filip Maksić – S prací mladého Srba byla ve Znojmě velká spokojenost. I zde předpokládám setrvání ve druhé lize v jiném celku.

Daniel Mareček – Také druhý z dvojice hostujících v Dynamu České Budějovice by zde měl pokračovat i v příštím roce.

Image result for Mareček Daniel
zdroj: prachaticky.denik.cz

Ondřej Novotný – neprosadil se v druholigové Vlašimi a je otázka, kam povedou jeho další kroky.

Jan Pavlík – další jméno z dlouhého seznamu hráčů z Vlašimi. I zde to bude chtít hostování ve 2. lize.

Milan Piško – už třiadvacetiletý obránce odehrál druhou sezónu ve Vlašimi. Zvýšil počet zápasů, ale je otázka co dál.

Petr Plachý – opět hostování ve Vlašimi, pravděpodobně se prodlouží.

Daniel Turyna – hostování v druholigové Jihlavě se moc nepovedlo a jaro strávil v Juniorce Jihlavy. Tam mimochodem vstřelil devět branek v deseti zápasech.

Hostovní v zahraničí

Zinedin Mustedanagić  – hodně propírané jméno. Jaro měl pod vedením trenéra Holoubka solidní, celkem zapsal 6 branek v 25 zápasech a podle mě by si zasloužil příležitost v přípravě. Jakub Konečný z Deníku Sport však vypustil info, že ho Sparta nabízí k prodeji za 800 000 Euro. Jestli je to pravda nebo ne, nedokážeme posoudit. Je však otázka koho by ze současného kádru posadil na lavici.

Jan Čtvrtečka – mluvilo se hlavně o Vorlovi, ale Sparta měla na Slovensku loni dva brankáře. Tím druhým byl Čtvrtečka, který však v Ružomberoku odehrál jen dva zápasy. Předpokládám, že bude chtít vyzkoušet alespoň druhou ligu.

Václav Dudl – stále teprve devatenáctiletý obránce mnoho šancí v Trnavě nedostal. Snad bude jeho další hostování plodnější na starty.

Jiří Kulhánek – po solidním úvodu se úplně vytratil a na jaře už nebyl v sestavě ani jednou. Respektive ani lavičce.

Image result for jiri kulhanek sparta
zdroj: www.sparta.cz

Vojtěch Vorel – brankář číslo 3, který nedávno kryl záda Bičíkovi se Štěchem u prvního týmu. Nedostal, jak se říká, čuchnout a v Senici odehrál jeden jediný zápas. Další hostování, pokud by Vorel nedostal příležitost u prvního týmu, musí být zvoleno lépe, aby mladý brankář chytal.

Semih Kaya – v Istanbulu sice vyloženě nezářil a Gala neuplatnil opci, přesto si v Turecku připsal double.

Vukadin Vukadinović – ve druhé turecké lize nastoupil k pouhým 5 zápasům. Jeho pokračování na Letné si neumím představit.

Georges Mandjeck – v Izraeli se vyloženě chytil a chválil ho i Tomáš Sivok. Jako defenzivní záložník si připsal pět branek v 18 zápasech. Podle spekulací by se však měl vrátit do Francie.

Image result for mandjeck sparta
zdroj: sport aktuálně

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments