Důležitý zápas v Plzni je tu!

Po zaslouženém vítězství proti Liberci se naše družina přesouvá do centra Plzeňského kraje. Zápas v Plzni bude hodně náročný, ale my jsme připraveni na hřišti i v hledišti!

Bude to náročné a velmi důležité utkání. Plzeň v souboji s papírově nejsilnějšími celky v naší lize dvakrát prohrála, takže o motivaci má postaráno. Na druhou stranu už mají její hráči v nohách poměrně náročný program, který se projevil už v utkání s Jabloncem. Očekáváme tradiční hru z posledních vzájemných zápasů, kdy bude Vrbův tým vyčkávat a snažit se využít nabídnuté šance.

Sparta se prezentuje v posledních zápasech nátlakovou hrou, ale předvádí i rychlý přesun do útočné fáze. Proti Liberci pomohla změna rozestavení, kdy Stanciu hrál spíš ve středu pole v rozestavení 3-5-2, kdy se při obraně změnilo na 5-3-2. Plavšič se sice snažil, ale po střídání byl na tomto postu suverénně lepší Civič. Pokud se trenér Ščasný odhodlá k nějaké změně, bude to právě na tomto postu. Jinak ale očekávám spíš návrat ke klasickému 4-4-2.

V posledním vzájemném zápase v Plzni jsme vedli 2:0, ale výsledek byl nakonec „jen“ remíza 2:2. Oproti tomuto zápasu už ale nyní hraje úplně jiná obranná čtveřice, která působí v posledních zápasech velmi jistě. Celkově tvář týmu a herní styl se výrazně zlepšil. Tým hýří výroky o jedné rodině a pospolitosti. Ten pravý test ale přichází až nyní. Věřme, že se pohoda posledních zápasů objeví i v tomto zápase!

Na co si dát u Plzně pozor:
  • Krmenčík
  • Nepříznivá bilance z posledních zápasů na hřišti v Plzni
  • Součinný tým, který spolu pohromadě už hraje hodně dlouho
  • Rozhodčí Julínek
Co hraje v náš prospěch:
  • Sebevědomí z posledních zápasů
  • Mužstvo je kompletní kromě dlouhodobých marodů
  • Aktuální forma a předváděná hra

Kde potřebujeme přidat:

Plavšič je sice rychlý a hraje obětavě, ale není gólový. Možná ho nahradí Civič. Musíme se vyvarovat chyb, protože Krmenčík je umí potrestat. A musíme uhlídat Krmenčíka.

Utkání začíná v sobotu v 19 hodin a vysílá ho živě O2TV Sport. Utkání bude pískat Pavel Julínek. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments