Důležité 3 body proti Liberci a sedmá výhra v řadě!

🚎 Liberec nejdříve zaparkoval týmový bus u díry, kde bude hotel a pak druhý na hřišti. Osobně mě tenhle způsob hry hrozně nebaví, jen čekají na brejky. Hrát fotbal se jim dnes rozhodně nechtělo a i proto to byl jiný zápas než proti Plzni. Byli jsme jasně lepší a zaslouženě bereme 3 body. Po vyrovnání sice Letná utichla, ale na hráčích bylo vidět, že je to nerozhodilo a že věří v sami sebe a zápas vyhrají. To na Letné dlouho nepamatuji.

🧱 Tenhle emotikon jsou sice cihly, ale jen proto, že tu není jako emotikon zeď. Asi už víte kam mířím. Opět skvělá obrana, Štetina je nepropustnou zdí. Jaký to rozdíl se Štetinou před pár měsíci. S Hanckem tvoří podle mě nejlepší stoperskou dvojici ligy. Dnes fungovala dobře pravá strana, Sáček výborný výkon okořenil brankou. Naše levá strana dnes hodně zranitelnější, Hanousek tam měl několik špatných momentů, Frýdek si vstřelil vlastní branku, ale to se stane. Vykoupil se dvěma asistencema!

💪🏻 Ještě se zastavím u Krejčího. Opět skvělý výkon, umí si zjednat pořádek. Rozdá, ale také umí přijmout. Přijde mi, že hlavně on a Štetina jsou jako v tranzu, naplno v zápase a nenechají si nic líbit. Štetina tam sjel Malinskýho i Hoftycha 😂

🚑 Velká škoda zranění Vindheima, vypadalo to na nárt? Snad bude brzy v pořádku!

Zasloužené vítězství, jestli zahrajeme takhle ve finále, pohár je náš. Vše ale postupně, v úterý totiž přijede Baník.

Nezapomeňte hlasovat pro hráče utkání!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments