Do Polné se nebojíme!

Domácí MOL cup už má za sebou velkou část zápasů 3. kola, ale pražská Sparta do něj vstoupí až dnešním zápasem. Los nám vybral za soupeře Slavoj TKZ Polná.

Jak už bylo proklamováno, pro pětitisícové městečko je to událost roku. Možná vůbec největší fotbalová událost v historii. Přijede největší klub v Čechách a všichni si to chtějí užít. Polná hraje Divizi z níž lze postoupit do MSFL (třetí nejvyšší soutěž u nás). Pokud bychom porovnávali s Loko Vltavínem (ČFL), lze říct, že Polná hraje o jednu soutěž níže.

Šanci dostane lavička

Očekávám samozřejmě vítězství a pozměněnou sestavu. Ale zase ne tolik, jako v přípravném utkání s Vltavínem. Přeci jen, Sparta hraje jeden zápas týdně, takže o nějaké herní únavě by neměla být vůbec řeč. Proto doufám, že se do hry dostanou hráči ze širšího kádru. Očekávám, že si zachytá Heča. Šanci by mohli dostat Wiesner, Štetina a Vatajelu. Také Civič by si šanci zasloužil a mohl nahradit třeba i pak v Olomouci nevýrazného Plavšiče.

100% nenastoupí Stanciu, který je v karetním trestu a pravděpodobně zůstane doma také Kanga. Albiach už se připravuje výhradně s juniorkou a včera zasáhl v dresu U21 k zápasu s Budějovicemi. Tím se otevírá šance pro Sáčka, Rističe, Vukadinoviče. Vácha zřejmě nahradí Frýdka, u kterého stále nevíme jak vážné je jeho zranění. V útoku bych si přál Pulkraba s Mebrahtu, ale uvidíme. Tetteh se Šuralem by měli dostat volno.

Podle Radka Kováče nebude povolán žádný hráč z juniorky.

Utkání začíná dnes v 15:30.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments