CEE Cup klepe na dveře

Devátý ročník renomovaného turnaje pro hráče do 19 let je tu. Ani tentokrát na CEE Cupu nechybí zástupci AC Sparta Praha. 

Sparta v zajímavém mezinárodní měření sil není žádným otloukánkem a dvakrát turnaj pod vedením Davida Holoubka dokonce vyhrála. Společně s Mladou Boleslaví (vedenou Jiřím Saňákem) jsou to tak jediní držitelé trofeje z Čech. Klíč turnaje je však velmi náročný a jen vítěz čtyřčlenné skupiny postupuje do velkého finále, které se odehraje v Ďolíčku.

Sparta má navíc hodně těžkou skupinu. Hned v prvním utkání se utká s Besiktasem Istanbul, potom s Dinamem Záhřeb a své působení v základní skupině zakončí v sobotu utkáním se Šachťarem Doněck. I proto budou naši borci potřebovat vaši podporu, tak doražte!

Grafika: Sparťanské Noviny

Je otázka s jakou sestavou mužstvo v rudém pod vedením trenéra Kopáňka vyběhne, ale lze očekávat ve výběru Adama Karabce, Martina Vitíka nebo Matyáše Kozáka. Chybět by neměli ani reprezentanti do 17 let z nedávného Mistrovství Evropy, v čele se střelcem Václavem Sejkem. 

Image result for sejk sparta
Zdroj: sport.cz

Celý rozpis turnaje najdete přímo na webu CEE Cupu, včetně termínů a místa konání. Vstupné na všechny zápasy je zdarma! Přijďte povzbudit spartičku!

A ještě pozvánka od našeho hosta z posledního dílu Podcastu, Dominika Hejbala. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments