Derby – Souboj o Vládce Prahy je tu

Sparta má z posledních pěti zápasů dvě výhry a tři prohry. Nelichotivou bilanci bude chtít zvrátit v derby proti tradičnímu soupeři. Do zápasu nevstupuje jako favorit, ale derby favorita vlastně nemá.

Po sérii špatných venkovních výkonů se náš tým vrací na Letnou, kde zatím předvádí výborné výkony. A to dlouhodobě. Víc než rok už Sparta nepoznala na domácím stadionu hořkost porážky! Ač Slávia předvádí momentálně velmi dobré výkony, kdy jindy ji porazit, než právě teď. I v posledním zápase jsme nebyli favorit a vedli jsme o poločase 3:0! K tomu všemu vyprodaná Letná a motivace od samotného Tomáše Rosického. Tak hrr na ně!

Kde potřebujeme přidat:

Dlouhodobě máme problémy se standardkama. Ve Zlíně jsme v prvním poločase měli dva rohy a z obou se stal rychlý protiútok. Taková chyba by nás mohla proti Slavii mrzet. Obrana se musí vyvarovat nejistot a zahrát bez chyby.

Utkání začíná v neděli v 17 hodin a vysílá ho živě O2TV Sport. Utkání píská P . Ardeleánu.