Jak podpořit práci Sparťanských Novin?

a) Podcast Sparťanských Novin můžete ve zkrácené verzi poslouchat stále zdarma. Plná verze, kde můžete mimo jiné i zprostředkovaně pokládat otázky našim hostům, je pouze pro předplatitele. Předplatné si můžete jednoduchým způsobem zařídit na Herohero.Získané prostředky jdou primárně aktuálním tvůrcům tohoto podcastu (Michael Durčák, Zdeněk Koutský, Vít Študlar a Tomáš Pekár) na pokrytí nákladů spojených s natáčením a střihem jako jsou pronájem studia, technika nebo software. Část z předplatného jde i na podporu celého projektu Sparťanských Novin.

b) Pokud chcete podpořit podcast Odbrzděno autorů Jana Šťastného a Vladimíra Dobrovolného, který je k poslechu celý zdarma, nebo projekt Sparťanských Novin jako celek, můžete poslat libovolnou částku, ať již jednorázově nebo pravidelně, na náš bankovní účet 1268505055/3030.

Získané prostředky jdou primárně na provoz stránek a dalších pravidelných nákladů, které jsou s projektem Sparťanských Novin spojené. Sekundárně pak na nákup a obnovu vybavení, které používáme k natáčení podcastu Odbrzděno.

Všem přispěvatelům moc děkujeme!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments