„Bóža“ na odchodu!

Bogdan Vatajelu, který původně do Sparty přišel jako levý bek ( 🙂 ), nyní levý záložník a specialista na milimetrové centry je na odchodu. Jak už bylo dříve proklamováno, zájem má PAOK Soluň, který vyčkává na výsledek z předkola LM a podle toho se rozhodne, zda Bogdana chce. V tuto chvíli se tedy vyčkává.

Do toho ale vletěl jako uragán jeho mateřský klub U. Craiova. Ta má o svého bývalého zadáka velký zájem. Problém však můžou být peníze. Vatajelu už dříve zpochybňoval svůj návrat do Rumunska vzhledem k vysokému odstupnému, které si za něj Sparta žádá. Moc času však do konce přestupového období nezbývá a ve hře by mohlo být i hostování. Podle jednoho známého agenta z Rumunska, který měl velmi přesné informace i o příchodu všech ostatních Rumunů do našeho klubu, budou právě peníze hrát hlavní roli. U. Craiova nemá na rozhazování a proto se celky možná dohodnou na hostování a budou se společně podílet na Bogdanově platu.

Myslím, že je to škoda, Bóžu jsem měl rád, ale v momentálním týmu nenastupuje a je pořád mladý, měl by někde hrát pravidelně. Hostování v naší lize je vzhledem k platu vyloučené, tak proč ho nenechat rozehrát doma.

 

 

 

zdroj fotky: idnes.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments